روش ارسال پیامک تبلیغاتی روی دکل های BTS ایرانسل

امروزه ارسال اس ام اس تبلیغاتی یکی از بزرگترین روش های موثر در زمینه بازاریابی و تبلیغات است که صاحبان مشاغل از این طریق کالا و خدمات خود را به عموم مردم یا دسته ای خاص از مردم معرفی می کنند.

سامانه ایران اس ام اس با استفاده از روش های نوین این امکانات را فراهم کرده است تا با بهری گیری از ارسال پیامک تبلیغاتی به روش BTS ( دکل ) متن تبلیغاتی خود را به شماره های ۱۰۰٪ فعال ارسال کنید. شاید باور این مورد سخت باشد ، اما واقعیت دارد و برای درک بهتر موضوع به موارد زیر توجه کنید.

 

روش ارسال اس ام اس از طریق بی تی اس یا به عبارتی دکل های مخابراتی یکی از روش های کاملاً موثر و دقیق جهت ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های ایرانسل است . بدین صورت که شما متن خود را مشخص کرده و منطقه یا خیابان خود را انتخاب می کنید ، لازم به یاداوری است این سیستم مختص به استان و یا شهری خاص نبوده و امکان ارسال تبلیغات به تمامی شماره های ایرانسل در تمامی نقاط ایران را دارید.

 

ارسال روی دکل ایرانسل

 

به عنوان مثال شما در شهر شیراز هستید و شغل شما تابلوی led تبلیغاتی است. حالا میخواهید برای مفازه های توی زند و تو داریوش پیامک تبلیغاتی بفرستید از این روش می توانید پیامک تبلیغاتی را به تمامی مغازه داران برسانید.

مناطق مشخص شده شما مطابق نقشه می شود که برای بهتر متوجه شدن ناحیه به صورت سبز رنگ نشان داده شد است.

در این روش پیام شما به تمامی کسانی که سیم کارت های ایرانسل دارند و در ناحیه مشخص شده بوده اند و اطلاعاتشان در سیستم ایرانسل ثبت شده است ارسال می شود، دقت نمائید که در روش BTS ارسال بر اساس شماره نیست و فقط اس ام اس به کسانی ارسال می شود که در این منطقه قرار داشته اند و

می تواند از رنج شماره های ۰۹۳۵-۰۹۳۶-۰۹۳۷-۰۹۳۸-۰۹۳۹-۰۹۳۰ و در کل تمامی پیش شماره های ایرانسل چه خطوط دائمی و چه اعتباری باشند. و لازم به ذکر است که این فقط یک مثال جهت بهتر متوجه شدن ارسال از طریق بی تی اس بود و در این روش می توانید در سراسر ایران و در محدوده دلخواه خود اقدام به تبلیغات کنید.